ŞİRKET PROFİLİ

       Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistelmeri alüminyum doğrama, balkon camlama, alüminyum kepenk  ve küpeşte uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektetir. Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistemleri olarak faliyet gösterdiğimiz alüminyum sektöründe kaliteli ve kusursuz işçiliğimizle zirveyi zorlamaktayız. Belirlediğimiz hedeflere en kısa sürede ulaşabilmek için teknolojinin son imkanlarını kullanmaktayız. Tecrübeli kadromuz özverili çalışmalarıyla dünya markası olmak için gereğini yapmaktadır.

       Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistemleri, kurulduğu tarihten itibaren, kaliteli hammaddeyi kaliteli hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Hammaddenin ev ve işyerlerimizde kullanıma hazır hale gelene  kadar ki süreçte, emeğin, kalitenin oluşumundaki katkısını bir kez daha keşfettik. Bu amaçla 2003 yılı itibarı ile yeni bir yapılanmaya gidilerek, şirket vizyonu ve misyonu itibarı ile yenilenmiştir.      

        Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek, dünya standartlarına uygun insan ve çevre dostu ürünler tasarlamak ve üretmek, karlı ve verimli bir firma olmak, yeni iş alanları kurup istihdam oluşturmak en önemli misyonumuzdur. Sadece en kaliteli malzemeler kullanılarak, tecrübeli imalatçılarla, dayanıklılık ürünler sunmaktadır.

       Her türlü tasarım, proje ve detay çözümlerinde uzman kadromuzla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Uyguladığımız alüminyum ve krom korkuluk sistemlerinde dünya normlarında birinci sınıf olarak nitelendirilen malzemeleri kullanıp, her türlü çözüm ortaklığını da üstlenmekteyiz. 
Copyright © 2012 Bir ANTİKHAN GRUP Kuruluşudur.     Powered by BESTNET